Strzeżony parking Balice – dlaczego warto?

Jeżeli już wybieramy się w podróż z lotniska Balice, musimy zdecydować, w jaki sposób dostaniemy się na czas do lotniska. Oczywiście możemy wybrać środki komunikacji miejskiej, jak również taksówkę, niemniej jednak nie są to zbyt komfortowe sposoby, ponadto taksówka jest rozwiązaniem dość drogim. Nie jest więc zaskoczeniem, że najczęściej wybieramy własny samochód, co jest wyjściem wygodnym, jak również niedrogim.

Tym bardziej że w pobliżu lotniska Balice funkcjonuje fachowy prywatny parking, który oferuje szereg usług związanych z zapewnieniem klientom bezpiecznego a także komfortowego miejsca postojowego dla ich samochodu. Jeśli zatem zdecydowaliśmy, że do lotniska dojeżdżamy własnym autem, warto je zostawić na znajdującym się w pobliżu parkingu, który oferuje pokaźny zakres usług dla swoich klientów.
Parking Balice – dlaczego warto zarezerwować miejsce?
Głównie należy podkreślić, że parking Balice lotnisko jest całkowicie przygotowany, a więc posiada nie tylko i wyłącznie utwardzoną nawierzchnię, niemniej jednak również system zabezpieczeń, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdom pozostawionym na terenie parkingu. Głównie przez całą dobę na parkingu pracują ochroniarze z profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Parking jest zatem całodobowo strzeżony, jak również monitorowany wizyjnie. A dodatkowo cały teren jest ogrodzony a także zabezpieczony szlabanami. Na terenie parkingu 24h na dobę do dyspozycji klientów jest profesjonalna obsługa, która udziela wsparcia w każdej sprawie, też w kwestiach dotyczących auta. W sytuacji niesprawności technicznej samochodu możemy zwrócić się do obsługi, a uzyskamy profesjonalną pomoc, na przykład gdy akumulator w samochodzie jest rozładowany. Co więcej, parking lotnisko Balice daje swoim klientom możliwość rezerwowania miejsc postojowych z dużym wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej albo również telefonicznie. Za usługę można zapłacić na miejscu gotówką, kartą płatniczą albo przy wcześniejszej rezerwacji przelewem. A dodatkowo, parking znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska, a całodobowo organizowane są transfery do lotniska i z lotniska. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że parking Balice cieszy się dużym zainteresowaniem pasażerów, którzy korzystają z lotniska.

Więcej informacji: parking Balice.