Tanie filmy promocyjne

Tanie filmy promocyjne

W teraźniejszych czasach zdecydowanie największą skuteczność posiada reklama filmowa. Bilbordów oraz haseł reklamowych nikt z nas nie pragnie oglądać, ani słyszeć, jednak filmy wideo posiadają jeszcze tą magię, dzięki której jesteśmy wstanie skupić się na przekazywanej w reklamie treści. Jeżeli więc poszukujecie skutecznego sposobu na zainteresowanie własną ofertą konsumentów, to warto postawić na reklamę filmową.

Aktualnie produkcja filmów reklamowych jest znacznie tańsze, niż kilka lat temu. Na pewno będziecie zdziwieni, jak niewielką kwotę należy aktualnie zapłacić za stworzenie bardzo wysokiej jakości filmu reklamowe. Oczywiście każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w współzależności od waszych osobistych preferencji i złożoności promocji. Nie jest to natomiast cennik, który obowiązywał kilka lat temu, przez co jedynie największe koncerny były wstanie pozwolić sobie na kosztowną reklamę wideo.
Filmy promocyjne są wyceniane ze względu na sporo znaczących kwestii. Jedną z najważniejszych jest bez wątpienia złożoność promocji a także miejsce jej powstawania. Jeżeli decydujecie się na inny plener, niż wasze miasto, to będziecie musieli pokryć wszystkie koszty noclegów, dojazdu a także wyżywienia dla specjalistów od kręcenia filmu. Możecie indywidualnie zapewnić im dogodne warunki albo uwzględnić budżet w zawartej umowie. Kolejną bardzo ważną kwestią jest ilość dni pracy niezbędnych do stworzenia waszego niesamowitego dzieła. Oczywiście nie liczą się wyłącznie dni spędzone na kręceniu reklamy, niemniej jednak również na jej montowaniu. Im bardziej specjalistyczny produkt, tym więcej czasu specjaliści będą musieli spędzić na jego montowaniu. W sytuacji prostszych filmów jest to od kilku do kilkunastu godzin. Bardziej skomplikowane produkcje mogą wymagać kilkudziesięciu godzin montażu, co w dużym stopniu podnosi wartość całego zamówienia. Oferowana ostateczna cena na pewno nie będzie natomiast za wysoka, w szczególności zauważając przyszłe dochody wygenerowane, dzięki tej reklamie. Warto więc zlecić jej zbudowanie dla fachowców, którzy stworzą dla was w rzeczywistości niepowtarzalny i interesujący produkt.
Zobacz więcej: produkcja filmów reklamowych.