Tani wynajem czekoladowej fontanny

Wynajem czekoladowej fontanny

Wraz ze zbliżającym się terminem ślubu warto zastanowić się nad zainwestowaniem swoich środków finansowych w ciekawe atrakcje weselne. Aktualnie na modnych weselach można spotkać nie tylko dobrą muzykę, niemniej jednak również wiele dodatkowych atrakcji. Do najpopularniejszych należą atrakcję powiązane z wynajęciem fotobudki albo jedzeniowe.

Może zainwestować swoje środko finansowe w specjalne stoisko do przyrządzania tatara mięsnego i rybnego lub w sushi mastera. Dla łasuchów urządzających eleganckie przyjęcie doskonałą atrakcją będzie czekoladowa fontanna. Wbrew pozorom zarezerwowanie takiej atrakcji nie jest wcale niesamowicie kosztowną inwestycją. Dbając o obowiązujący cennik wszystkich usług dotyczących wesela będziecie na pewno zaskoczeni, jak niedużo powinno się zapłacić za posiadanie przepięknej fontanny czekoladowej na waszym przyjęciu weselnym.
Fontanna czekoladowa jest dostarczana do klienta wraz z owocami albo bez nich. W przypadku wynajęcia fontanny czekoladowej wraz z owocami musicie się liczyć ze znacznie wyższym kosztem całej inwestycji. Za kupienie, obranie, pokrojenie i eleganckie ułożenie owoców na talerzach firmy zajmujące się wypożyczaniem czekoladowych fontann karzą sobie dosyć słono płacić. Warto zatem najpierw porozmawiać z właścicielem sali weselnej lub wynajętą firmą cateringową na temat przygotowania pokrojonych elegancko owoców do fontanny czekoladowej. Fachowcy przygotowujący wasze weselne przyjęcie na pewno zaoferują za tą usługę znacznie niższą cenę, niż wypożyczalnia czekoladowych fontann. W samą czekoladową fontannę na pewno warto zainwestować własne środki finansowe. Jest to szalenie efektowna atrakcja weselna, która na pewno przypadnie do gustu dla wszystkich waszych weselnych gości. W końcu kto z nas nie miałby ochoty na zjedzenie przepysznych, świeżych owoców zamoczonych w słodkiej czekoladzie. Czekoladowa fontanna Kraków posiada niestety jeden minus. Bardzo trudno jest odgonić od niej najmłodszych gości weselnych, którzy nagle staną się największymi wielbicielami świeżych owoców na świecie. Rodzice niedużych gości weselnych na pewno będą pod ogromnym wrażeniem, ile owoców umieją zjeść ich marudne pociechy, jeśli wyłącznie zostaną one oblane słodką czekoladą.
Zobacz również: fontanna czekoladowa Kraków.