Prosty w obsłudze program księgowy dla małych firm

Prosty w obsłudze program księgowy dla małych firm

Według obowiązujących od wielu lat przepisów w naszym kraju, właściwie każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia szczegółowej ewidencji księgowej. Dokładne zasady dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały opisane w Ustawie o Rachunkowości. Małe i średnie przedsiębiorstwa są zobowiązane do prowadzenie o sporo mniej szczegółowej ewidencji księgowej, jednak z całą pewnością nie można zaniedbywać tej działalności.

W szybkim i efektywnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pomoże wam specjalistyczny program dla firm. Dzięki niemu bez problemu uporządkujecie całą dokumentację występującą w waszej firmie oraz obliczycie zaliczkę na podatek dochodowy. Program jest niewiarygodnie prosty w obsłudze i wykreowany specjalnie do pomocy dla przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy. Faktycznie warto się nim zainteresować, aby w dużym stopniu ułatwić prowadzenie księgi profitów i rozchodów a także ewidencji księgowej w waszym zakładzie usługowym. Gruntownie uporządkowane finanse nie tylko i wyłącznie pozwolą wam uniknąć wysokich kar inwestycyjnych nałożonych przez Urząd Skarbowy, niemniej jednak też nie gorzej kontrolować finanse waszego przedsiębiorstwa.
Podatkowa książka profitów i rozchodów jest najważniejszą funkcją oferowaną przez ten program, ale z całą pewnością nie główną. Warto zaznajomić się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez program, aby przekonać się o jego potrzebie posiadania w waszej firmie. Jedną z najważniejszych zalet tego oprogramowania jest zdecydowanie jego niskie koszty. Miesięczny koszt posiadania licencji na program kosztuje tylko kilkadziesiąt zł. Nie jest to więc zbytnio wygórowana stawka, jak za posiadanie wielofunkcyjnego narzędzia do zarządzania finansami i księgowością w waszym zakładzie produkcyjnym. Jego użytkowanie w ogromnym stopniu poprawi przejrzystość waszych finansów nie dla urzędników, ale przede wszystkim dla was. Jeśli nie jesteście natomiast nadal przekonani do tego rozwiązania, to warto na początku pobrać darmową wersję próbną. Przez cały miesiąc będziecie mogli w pełni za darmo przetestować to oprogramowanie, ażeby indywidualnie przekonać się o wygodzie posiadania internetowej książki zysków i rozchodów. Na pewno wasza przygoda z tym programem nie zakończy się na testowaniu darmowej wersji.
Źródło: program dla firmy.