Co do cięcia glazury?

Nie ulega wątpliwości, że prace glazurnicze związane z przycinaniem płytek o różnej grubości wymagają przede wszystkim zastosowania fachowego sprzętu, który będzie działał niezawodnie oraz precyzyjnie. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem fachowców cieszą się przecinarki wandeli. Powinno się zaznaczyć, że jest to innowacyjny sprzęt, który wyposażony jest w masowe funkcje, w dodatku posiada ogromny atut w takiej postaci, że może służyć do obróbki materiału zarówno na sucho jak także na mokro.

Ponadto do takich przecinarek pasują wszystkie tarcze przeznaczone do szlifierek kątowych. Warto zdawać sobie sprawę także o tym, że konstrukcja tych maszynek utworzona jest z lekkiego a równocześnie charakteryzującego się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi aluminium. W związku z tym jest to sprzęt lekki, mobilny a także poręczny, który ułatwia wykonanie prac.
Przecinarki do płytek – co warto wiedzieć?
Wszyscy glazurnicy idealnie zdają sobie sprawę, że podstawą bardzo dobrze wykonanej pracy jest głównie używanie z nowoczesnego oraz efektywnego sprzętu. Warto więc zaznaczyć, że dystrybutor wandeli oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń, które ze stuprocentową pewnością spełnią ich wymagania zarówno pod względem parametrów technicznych jak także użytkowych. Warto mieć na uwadze też o tym, że są to urządzenia, które dają ogromne sposobności konfiguracji a także regulacji, które można wykonać za pomocą podstawowego kompletu kluczy. Co za tym idzie, możemy wyregulować np kąt lasera, ale też wysokość stołu, ustawienia punktu czujnika czy również zwiększenie lub zmniejszenie prędkości głowicy. Warto mieć na uwadze też o tym, że maszynki wandeli to brak problemów takich jak uciekanie tarczy z linii cięcia, niemniej jednak także pękanie płytek w czasie prac związanych z obróbką. Co więcej z wykorzystaniem takiej maszynki wykonamy także pracę tj. cięcie łukiem. Nie powinno zatem być zaskoczeniem, że jest to marka coraz częściej wybierana przez fachowych glazurników, którzy doceniają ogromne sposobów jakie stwarza sprzęt przeznaczony do obróbki glazury zarówno na mokro jak także suchą. Warto mieć na uwadze też o tym, że są to przecinarki elektryczne, które wyposażone są w głównej mierze w tryb automatyczny jak też manualny.

Zobacz również: wandeli.